Yrityksen yhteystiedot

Vaihde (09) 878 9900ma-pe klo 7-17
Löytötavarat ajot@korsisaari.fi, Asiakaspalaute palaute@korsisaari.fi

Tilausajot 24h (09) 8789 9050ma-pe 7-17 myynti@korsisaari.fi

Tilataksit 24 h (09) 274 6900, ma-pe 6-17  kuljetukset@korsisaari.fi

Taloushallinto

Ostolaskut ostolaskut@korsisaari.fi
Myyntilaskut laskutus@korsisaari.fi
Ambulanssilaskutus ambu.laskutus@korsisaari.fi 
Palkat palkat@korsisaari.fi 

Postiosoite

Korsisaari-yhtiöt
PL 49
01901 Nurmijärvi

Pääkonttori

Alhonniituntie 1
01900 Nurmijärvi

Yhteyshenkilöt

Antti Korsisaari Toimitusjohtaja Korsisaari-yhtiöt
antti.korsisaari@korsisaari.fi   +358 50 387 2611

Mikko Jalkanen Toimitusjohtaja, Korsisaari Ambulanssipalvelut, Laatupäällikkö, Korsisaari-yhtiöt
mikko.jalkanen@korsisaari.fi   +358 50 387 2789

Marjut Kuosmanen Myynti- ja markkinointipäällikkö, Korsisaari-yhtiöt ja Matkapalvelukeskuksen päällikkö, Korsisaari Oy
marjut.kuosmanen@korsisaari.fi   +358 50 387 2770

Mervi Torttila Myyntineuvottelija
mervi.torttila@korsisaari.fi

Anu Pesonen Myyntineuvottelija
anu.pesonen@korsisaari.fi 

Raimo Salminen Yksikön päällikkö, Nurmijärven Linja Oy
raimo.salminen@korsisaari.fi   +358 50 387 2607

Tomi Kerttula Liikenne-esimies, Nurmijärven Linja Oy
tomi.kerttula@korsisaari.fi   +358 400 481 147

Jari Yrjänheikki Yksikön päällikkö, taksiliikenne ja pienkalusto, Korsisaari-yhtiöt,
jari.yrjanheikki@korsisaari.fi   +358 50 387 1171

Hannu Hakulinen Liikenne-esimies, taksiliikenne ja pienkalusto, Helsinki
hannu.hakulinen@korsisaari.fi   +358 40 826 2292

Kristiina Sorsa Laskentapäällikkö, Korsisaari-yhtiöt
kristiina.sorsa@korsisaari.fi   +358 50 520 0011

Jarmo Sirkko Korjaamoesimies
jarmo.sirkko@korsisaari.fi   +358 44 424 2434

Niko Korsisaari Kiinteistöpäällikkö, Korsisaari-yhtiöt
niko.korsisaari@korsisaari.fi   +358 400 676 578

Tom Heino Projektipäällikkö
tom.heino@korsisaari.fi   +358 44 757 5052