Yrityksen yhteystiedot

Alta löydät yrityksen yleiset yhteystiedot ja esimiesten tiedot.

Vaihde (09) 878 9900ma-pe klo 7-17
Löytötavarat ajot@korsisaari.fi, matkakortti kyselyt matkakortit@korsisaari.fi
Asiakaspalaute palaute@korsisaari.fi tai palautelomakkeella

Tilausajot  (09) 8789 9050ma-pe 8-16 myynti@korsisaari.fi

Taksit ja tilataksit  (09) 274 6900, ma-pe 7-17 kuljetukset@korsisaari.fi
Sähköposteihin vastaamme ma-pe klo 7-16.

Taloushallinto

Ostolaskut ostolaskut@korsisaari.fi
Myyntilaskut laskutus@korsisaari.fi
Ambulanssilaskutus ambu.laskutus@korsisaari.fi 
Palkat palkat@korsisaari.fi 

Postiosoite

Korsisaari-yhtiöt
PL 49
01901 Nurmijärvi

Pääkonttori

Alhonniituntie 1
01900 Nurmijärvi

Yrityksen yhteyshenkilöiden tiedot

Antti Korsisaari toimitusjohtaja Korsisaari-yhtiöt
antti.korsisaari@korsisaari.fi   +358 50 387 2611

Mikko Jalkanen toimitusjohtaja, Korsisaari Ambulanssipalvelut ja Laatupäällikkö, Korsisaari-yhtiöt
mikko.jalkanen@korsisaari.fi   +358 50 387 2789

Marjut Kuosmanen henkilöstöpäällikkö, Korsisaari-yhtiöt ja Matkapalvelukeskuksen päällikkö, Korsisaari Oy
marjut.kuosmanen@korsisaari.fi   +358 50 387 2770

Tomi Kerttula myyntipäällikkö, Nurmijärven Linja Oy
tomi.kerttula@korsisaari.fi   +358 400 481 147

Ilkka Ojala sopimusliikennepäällikkö, Nurmijärven Linja Oy
ilkka.ojala@korsisaari.fi   +358 44 424 2498

Jari Yrjänheikki yksikön päällikkö, taksiliikenne ja pienkalusto, Korsisaari-yhtiöt,
jari.yrjanheikki@korsisaari.fi   +358 50 387 1171.

Hannu Hakulinen liikenne-esimies, taksiliikenne ja pienkalusto, Helsinki
hannu.hakulinen@korsisaari.fi   +358 40 826 2292.

Eero Ahonen liikenne-esimies, taksiliikenne ja pienkalusto, Nurmijärvi
eero.ahonen@korsisaari.fi   +358 50 387 2617

Vesa Manner liikenne-esimies, taksiliikenne ja pienkalusto, Vihti
vesa.manner@korsisaari.fi   +358 41 730 0166

Jarmo Sirkko korjaamoesimies, Korsisaari-yhtiöt
jarmo.sirkko@korsisaari.fi   +358 44 424 2434

Niko Korsisaari kiinteistöpäällikkö, Korsisaari-yhtiöt
niko.korsisaari@korsisaari.fi   +358 400 676 578